Nie je to len Instagram!


Vitajte na našej webovej stránke, kde vás mladý a ambiciózny tím vodí na cestu objavovania a udržiavania bohatého folklóru nášho regiónu. Tu vytvárame obsah vo forme folklórnych fotiek a "memečiek", ktorým chceme dať nový život a zároveň udržať folklór trvalo prítomný.

Folklór - Náš Dedinský Poklad

Pre nás je folklór skutočným pokladom, ktorým sme fascinovaní. Je to súčasť našich koreňov, našej identity a našich príbehov. Preto sme sa rozhodli vytvárať obsah, ktorým budeme šíriť radosť, hrdosť a pochopenie pre folklór. Naše folklórne fotky zachytávajú krásu našich tradičných hodnôt, zatiaľ čo naše "memečka" prinášajú do našich životov humor a moderný pohľad na tradičné príbehy.

Fotky s Príbehom

Naše folklórne fotky nám umožňujú preskúmať históriu a kultúru nášho regiónu prostredníctvom obrazov. Každý záber je starostlivo zvolený a upravený tak, aby zdôraznil jedinečnú atmosféru, farby a emócie, ktoré folklór prináša. Sme presvedčení, že tieto fotografie dokážu prebudiť vašu zvedavosť a hlbšie porozumenie nášmu dedičstvu.

"Memečka", Ktoré Šíria Radosť

Naše folklórne "memečka" sú našou cestou, ako sprístupniť folklór mladšej generácii. Vtipné, zábavné a plné nášho tradičného dedinského humoru, tieto "memečka" nám pomáhajú udržať folklór aktuálny a prístupný pre všetkých. Veríme, že humor je silným prostriedkom na zachovanie našich koreňov.

Sme Spojení Láskou ku Folklóru

Naša komunita je otvorená pre všetkých, ktorí zdieľajú našu vášeň pre folklór a jeho krásu. Chceme vás inšpirovať, učiť a baviť.

Takže ak ste milovníkom tradičnej kultúry, zvedavcom na nové pohľady a zábavou, ste tu správne! Sledujte našu webovú stránku a sociálne siete, aby ste nezmeškali naše najnovšie príspevky. Pripojte sa, zdieľajte a pomáhajte nám udržať folklór živý a inšpirovať ďalšie generácie.

Ďakujeme, že ste s nami, a tešíme sa na spoločnú cestu objavovania a oslavovania bohatého folklóru spoločne s vami!

ZAKLADATEĽ #nasfolklor

S folklórom som vyrastal a vždy ma fascinovalo, ako sa tradičné hodnoty, príbehy a umenie prenášajú z generácie na generáciu. Predstavuje pre mňa nielen minulosť, ale aj cestu k našim koreňom a identite. Túto vášeň som sa rozhodol preniesť na internetovú obrazovku a vytvoriť platformu, kde sa môžeme spoločne zamilovať do folklóru a udržať ho živým.

S pozdravom Maroš!